Ndertim Faqe Interneti

Rezultate më të mira, mundësuar nga softuer novator dhe shërbime të shkëlqyera.

  • Cilësi e lartë me një çmim të arsyeshëm
  • Mësoni të Menaxhoni Uebfaqen tuaj
  • Zhvillimi i uebit i vetëdijshëm për buxhetin
  • E sigurt dhe miqësore me SEO

Çfarë bëjmë ne

Let’s Web është një agjensi eksperte e mediave, dizajnit dhe marketingut dixhital qe ofron një gamë të plotë shërbimesh krijuese të dizajnuara për të ndihmuar klientët tanë të dallohen nga turma.

Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të çuar përpara biznesin tuaj në internet duke krijuar faqe interneti te krijuara për të ruajtur markën e paharrueshme,SEO dhe fushata reklamash te paguara që funksionojnë.

Duke siguruar përvoja inovative dixhitale për audiencën tuaj të synuar, duke përmirësuar ndërveprimet me klientët dhe duke ofruar angazhim autentik përmes fushatave kryesore të tregut, ne mund të japim rezultatet që kompania juaj ka nevojë.

Dizajni i Uebit

Tregtia online

Hostimi i faqes

Dizajni grafik

Tregtia online

Dizajni i Uebit

Hostimi i faqes

Hostimi i faqes

Pse Let's Web?

Ekipi ynë i brendshëm i ekspertëve krijues, marketing dhe dixhital ofrojnë dizajn dhe zhvillim profesional të uebit, planifikim gjithëpërfshirës të fushatës, optimizim i motorëve të kërkimit, marketing të përmbajtjes, reklamë me pagesë për klikim, strategji të mediave sociale dhe të gjitha aspektet e markës dhe printimit.

Mbështetja e të gjithë punës sonë është një angazhim ndaj klientëve tanë që gjithmonë të ofrojnë shërbimin më të mirë të mundshëm dhe të gjejnë idetë e duhura që përputhen me të gjitha buxhetet dhe qëllimet e biznesit.

Ne jemi krenarë që kemi ndihmuar qindra kompani të larmishme dhe magjepsëse të të gjitha madhësive dhe industrive të realizojnë aspiratat e tyre të marketingut dhe uebit. Shumë nga klientët tanë na përdorin vit pas viti, duke krijuar një partneritet të fortë të ndërtuar mbi besimin, integritetin dhe rezultatet.

Korrigjimi i ardhshem i faqeve te klienteve tone dhe prodhimi i permbajtjes eshte ne pararoje te mendjes sone kur fillojme nje projekt. Ne duam qe ju te ndiheni te sigurte duke ditur qe faqja juaj e internetit dhe perpjekjet e marketingut do te jene te sigurta dhe te mbrojtura, si dhe novatore dhe me mendim perpara. Duke rishikuar vazhdimisht idete, zhvillimet teknologjike dhe peisazhin dixhital, eshte menyra se si sigurohemi qe te gjithe te jemi perpara lojes online

Marjo Tori
CEO & Software Engeneer

Disa nga klientet tane

E-Commerce

Arteg është një markë me të vërtetë kombëtare e stilit të jetesës me një gamë të plotë të pajisjeve shtëpiake, objekteve dhe aksesorëve…

horeca

B2B Commerce

Jemi përpjekur përherë të sjellim më të mirën – duke menduar çfarë i duhej shtëpisë suaj. Arteg … Thinking about home

thjesht

E-Commerce

Prej më shumë se 12 vite, thjesht.al operon në tregun shqiptar si një kompani e specializuar në shitjen e smartfonëve (celularë) dhe paisjeve…

lindishouse

Real Estate

Nesë kërkoni te blini një shtëpi komunikoni me agjentet tane te Lindi’s House. Ne ju  propozojmë një gamë të larmishme zgjedhjesh.

A jeni gati

Per dicka fantastike?

Me kenaqesi i pergjigjemi pyetjeve tuaja ne kohe rekord per Shqiperine, brena 30 minutave